Askush nuk e priste, nënë e dy fëmijëve por Shkurta jep lajmin e madh

Shkurte Gashi dhe Ermal Fejzullahu po vijnë në bashkëpunim.

Dyshja kanë përgatitur një këngë bashkë e cila do të lansohet së shpejti.

Xhirimet e videoklipit veç kanë nisur dhe kjo u bë e ditur nga vetë artistët.

Padyshim se ky do të jetë një projekt i suksesshëm.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*